O firmie

Firma  powstała w 2003r. Głównym celem naszej firmy jest udostępnianie szerokopasmowego Internetu odbiorcom indywidualnym jak i firmom. Jesteśmy twórcami  i administratorami  rozległych sieci internetowych działających na terenie Krakowa w budynkach wielorodzinnych,  kamienicach domach prywatnych oraz instytucjach i firmach krakowskich. Dzięki  ciągłej rozbudowie naszej sieci oraz współpracy z innymi operatorami świadczymy kompleksowe i niezawodne usługi telekomunikacyjne również firmom zlokalizowanym poza Krakowem. Bazując na dużym doświadczeniu zapewniamy wszechstronną usługę, począwszy od indywidualnego projektu sieci, poprzez wdrożenie, a skończywszy na stałej fachowej opiece serwisowej.
Przed atakami osób trzecich, naszego Klienta chronią odpowiednia systemy zabezpieczeń. Posiadamy zespół doświadczonych administratorów, informatyków, grafików oraz instalatorów z wieloletnim doświadczeniem. Stosowane przez Firmę Telnet technologie transmisji danych oparte są na profesjonalnym sprzęcie wysokiej jakości. Staramy się na bieżąco wprowadzać nowe technologie i rozwiązania.

Telnet Sp.z o.o. ul. Syrokomli 26/1, 30-102 Kraków

Administratorem Danych jest Telnet Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Syrokomli 26/1, 30-102 Kraków. Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa Śródmieście XI Wydział Gospodarczy KRS 0000186635 NIP 676-225-58-42, REGON: 021857885, kapitał zakładowy 50000,00 zł.